Ziyaretçi Defteri

el işleri ziyaretçi defteri guest book
  • Çeyizlik El işleri Elegance Handicrafts bloguna Hoşgeldiniz.
  • Sizde hakkımızdaki düşüncelerinizi bizimle ve değerli ziyaretçilerimizle paylaşmak istemez misiniz?
  • Yorum bırakmak için aşağıdaki yorum panelini kullanabilirsiniz.
Neden Çeyizlik El işleri?
Çünkü www.ceyizlikelisleri.com açıldığı ilk günden bu yana, kaliteli el işi modellerini sunmayı amaçlamış göz zevkinize hitap eden çalışmaları aktarma çabasında olmuştur.

Sizi Nasıl Takip Edebilirim ve Destek Olabilirim?
Bizi aşağıdaki hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Takip etmenin yanında blogumuzda ilginizi çeken, beğendiğiniz konuları sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız bizleri desteklemiş olursunuz.


Kadın Blogları Neden Uzun Süre Ayakta Durmayı Başaramıyor?
Çünkü ard niyetli kişiler tarafından istenmeyen on binlerce trafik, mesaj ve e-mail yolu ile bloglar spam olarak algılatılıyor ve blog değersizleştiriliyor. Bunun yanında konuları çalınıyor ve sahte trafik oluşturuluyor.

Çeyizlik El işleri logosunu gördüğünüz videoları çeşitli youtube kanallarında görmeniz mümkün. Biz her türlü çalınmış konumuzun veya videolarımızın haklarının bize ait olduğunu ve bunun kul hakkı ve emek hırsızlığı olduğunu belirtmek isteriz.

Ve tabii en büyük eksiklik, yorumlar. Kadın bloggerlar birbirlerinin bloglarını imlemeyi ve bloglarının tanıtımlarını gerçekleştireceği dayanışma sağlayan yorumları uygulamaya geçirmiyor. Oysa biz Çeyizlik El işleri Elegance Handicrafts olarak, Google+ hesabınız ile yapmış olduğunuz en az 3 cümlelik yorumlara değer veriyor ve profilinize bağlı blog yada bloglara iade-i ziyaret yaparak geri yorumda bulunuyoruz.

Duyarlı bir blogger isen, sen de +1'le sen de yorum yap! Kazançlı çıkacaksın, çünkü burada iade-i ziyaret var!

Sevgilerle...

Çeyizlik El işleri Elegance Handicrafts © 2011-2014
Rûmeysa Osmanoğlu