Telif Hakkı

Çeyizlik El işleri (ceyizlikelisleri.com ceyizlikelisleri.net) sitesinde ve sosyal medya hesaplarımız dışında hiçbir ortamda; görsel, video ve yazılarımız yayınlanmamaktadır. Bu bildirimde görsel ve video ibareleri içerik anlamına gelmektedir.

İçeriklerimizin bir yada birkaçı montajlanarak herhangi bir alanda yayınlanması telif hakkı bildirimi ile sonuçlanacaktır. Google telif hakkı politikaları gereği; içeriklerimizin üzerinde ceyizlikelisleri.com ibaresi bulunmasa dahi, ilk olarak kopya içeriğin bulunduğu ortam hedef alınarak telif hakkı bildirimi uygulanacak olup, tarafınıza uyarı yapılmaksızın telif hakkı prosedürü ivedilikle başlatılacaktır.

İyi niyetle belirtmek isteriz ki, kopya içerikler hesabınızın kapanması, arama motorlarında cezalandırılmanız gibi olumsuz şekillerde sonuçlanmaktadır. Kopya içeriklerden uzak durmanızı, orjinal içerik üretmenizi öneririz.

Yine de belirtmek isteriz ki; Telif hakkı bildirimimizde bir uyuşmazlık vuku bulduğunda, Google yada Yandex kopya içeriklere müdahale etmediği takdirde, yerel mahkemeler aracılığı ile haklarımız sonuna kadar aranacaktır.

İçeriklerimizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ancak Telif Hakkı İhtarnamesi ile karşılaşmamak için, içeriklerimizi herhangi bir sanal ortama lütfen yüklemeyiniz. Sanal ortam örnekleri şunları içermektedir. Ancak sadece bunlar ile sınırlı değildir. Youtube, Dailymotion, yükleme yapılan video siteleri, hosting gibi barındırıcılar, Google Play Uygulamaları.

Ziyaretçilerimiz, Telif Hakkı bildirimimizi ve Gizlilik Bildirimi esaslarını kabul etmiş sayılmaktadır. Telif Hakkı bildirimimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Rümeysa Osmanoğlu