Hakkımızda

Çeyizlik Elişleri sitemize Hoşgeldiniz!

Her şeyden önce sizlere daha seri, daha hızlı bir ziyaret sunmak için blogger web blog teknolojisini, cloudflare ile birleştirdik. Bununla da kalmayıp yeni tarayıcı kodlama birimi olan HTML5 teknolojisini blog ara yüzümüze yansıttık. Sizlerden gelen geri bildirimler sayesinde blogumuzu geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Yine de sizlere tavsiyemiz Google Chrome ile sayfalarımızı görüntüleyin ve gezin. Sizlere bu web sitesi aracılığıyla, çeyiz sandığımı ardına kadar açmış olacağım. Ayrıca sizden gelen binlerce örnekler ile blogumuz daha da büyümeyi hedeflemektedir. Örnekler hakkında bizi mutlaka uyarın ve bilgi@ceyizlikelisleri.com adresine sayfa linkini ve açıklamanızı bırakın. Yapılacak değerlendirme sonucunda belirtilen örnek sayfadan kaldırılacak veya aktif bağlantı verilecektir. Bize iletmek istediğiniz herhangi bir konu varsa sitemizin iletişim bölümünden mesajınızı bırakabilirsiniz. Lütfen beğendiğiniz konuların altına, konuyla ilgili birkaç cümle yorum yazmaktan çekinmeyin. Yorumlarınızı görmek bizleri mutlu edecektir. Paylaşmak güzeldir! Siz de blogumuza aktif link vererek bizi tanıtabilirsiniz...

Sitemizi 13 Nisan 2012 tarihinde açmıştık. Hayatım boyunca el emeği göz nuru döktüğüm cıvıl cıvıl dantel modellerinden, örgü modellerine, birçok örnekleri burada bulabileceksiniz. Dikiş ve nakış konularını da, çok geniş detaylarıyla inceleyebileceksiniz. Çeyizlik El işleri blogu üzerinde sunulan görseller, umuyorum ki ilginize mazhar olacak. Çok farklı el işi modelleri öyle sanıyorum ki, sizleri keyifli bir yolculuğa çıkaracaktır. Ana sayfa üzerinde dikkatinizi çekecek olan üst menü sayesinde, sitemde bulunan bütün modeller kategori başlıklarıyla karşınızda olacaktır. Yine anasayfanın kenar çubuğunda bulunan Son Bakılan Konular aracı ile site içerisinde daha rahat gezinmenizi sağlayacaktır. Sizlere daha rahat bir web sitesi sunmak için site kenarlarının her noktasını değerlendirdik. Bu sebeple 250 piksel ve üzeri çözünürlüğe sahip mobil cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde web sitemizde tam açılı gezinebilirsiniz.

Ayrıca sitemizde dolaşmak için tarayıcınızın mutlaka javascript ve flash özelliğini desteklemesi gerektiğini unutmayın. En iyi görüntü ve hızlı gezinme için mutlaka tarayıcınızın güncel olup olmadığını kontrol edin. Web sitelerinin bütün nimetlerinden faydalanmak için daima güncel sürüm bir internet tarayıcısı kullanın. Web sitemiz bütün tarayıcıları desteklemektedir.

Mutlaka Adobe Flash Player ürününün güncel olduğundan emin olun. Değilse https://get.adobe.com/tr/flashplayer adresinden ürünü mutlaka güncelleştirin.

Bununla birlikte her konunun altında görebileceğiniz "E-Posta Aboneliği" aracıyla sitemizi takip etmenizi önemle tavsiye ediyorum.

E-posta Aboneliği ne işe yarar?

Sitemizde yeni bir konu yayınlandığında, anında e-postanızın gelen kutusunda, konumuzun bir özetini göreceksiniz. Böylece sitemizden tam verimli bir şekilde istifade edebileceksiniz.

Bizler birer el işi gurubuyuz. Ve ekibimiz Çeyizik El işleri Elegance of Crafts ekibi olarak, site içerisinde farklı kategorilere göz atarak, aradığınız her şeyi kolayca bulmanızı amaçladık. Çok daha hızlı ve kısa zamanda aradığınızı bulabilmeniz dileğiyle...

Rûmeysa Osmanoğlu

Türkiye'nin en iyi elişi sitelerinden biri olma amacıyla çıktığımız bu yolda, teknik alt yapı ve güvenlik çalışmalarından ötürü bana desteğini esirgemeyen, osmanlitorunu.com ekibine Teşekkür Ederim.

13.04.2012
arts and crafts signature