Bir Dünya Şehri İstanbul

istanbul fotoğrafları

Bu video 5 dakikada istanbul'un silüetini gözler önüne seriyor. Hızlandırılmış video (hyper timelaps) tekniği ile hazırlanmış bu istanbul tanıtım filmini, ekibimiz olarak biz çok beğendik.

Konu istanbul olunca, malzeme hiç bu kadar zengin olmuyor tabi. İzlediğiniz andan itibaren, milli duygularınızın kabarmaması elde değil.

Bir dünya şehridir istanbul. Sözün bittiği değil, başladığı yerdir burası. Ayasofya'sından Sultan Ahmet'ine kadar, karış karış tarih kokan bu şehir için bir beş dakikanızı mutlaka ayırın.

"Bir Dünya Şehri İstanbul" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "guncel konular" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

4 yorum :

 1. Gerçekten harika bir timelaps videosu olmuş. Yapanın eline sağlık. İstanbul bir dünya şehri. Ama günlük hayatta bu güzelliklerin farkına varamıyoruz. İstanbul'un silüeti, eşsiz güzellikleri, bu tanıtım filmi ile tekrar açığa çıkmış. Özellikle cami minarelerindeki çekimler eşsiz. Harika bir blog siteniz var. Başarılar dilerim.

  YanıtlaSil
 2. Off çok güzel manzaralar yaa. Adam üşenmemiş çekmiş timelaps videoyu helal olsun. Video tekniklerine hayran kaldım. Manzara da çabası.

  YanıtlaSil
 3. Feyza Çalışkan20 Ağustos 2016 11:17

  Bu tür bir video hazırlamak için hangi bilgisayar programlarını kullanmalıyım?

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel sunum olmuş. Timelaps videoları insanın duygularına, sanatsal yönlerine hitap eder. Ben başarılı buldum.

  YanıtlaSil

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!