Süslemeli Etamin İşleme Seccade 17

yeni etamin seccade modelleri

Birbirinden değişik el işleri etamin seccade modellerini sizler için yayınlamaya devam ediyoruz hanımlar. Etamin ile işlenen, adeta lale çiçeğini andıran hem kolay hemde şık bir seccade modelidir. Sizlerde böyle bir seccade modelini keyif alarak işleyebilirsiniz. Yepyeni el işi modelleri ve daha fazla örnek modelleri için bizi takip etmeye devam edin.

"Süslemeli Etamin İşleme Seccade 17" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "seccade modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

5 yorum :

 1. Gerçekten harika bir seccade modeli olmuş. Elize sağlık Rümeysa hanım. Ben de yeni bir etamin seccade işlemek için google'da etamin seccade modelleri arıyordum, google'da ceyizlikelisleri.com siteniz çıktı. Nasıl böyle her sayfada olmayı başarıyorsunuz bilmiyorum ama çok güzel el işi modelleri var sitenizde. Eskişehir'den selamlar. Ellerinize sağlık kolay gelsin.

  YanıtlaSil
 2. Herşey iyi güzel de, etamin seccade örneğinde şu 6 objeyi 3'lü obje ile birleştirmesi zormuş. Ben bir tek orada sorun yaşadım. Onun dışında gayet güzel etamin seccade örneği. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 3. Çiçek Sepeti19 Temmuz 2016 17:38

  Çok güzel el işi etamin seccade işlemesi olmuş. Etamin seccade işlemek isteyen bayanlar için güzel bir el işi örneği. Elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 4. Etamin seccade modelleriniz çok güzel. Yeni etamin seccade modellerinizi takip ediyorum.

  YanıtlaSil
 5. Ümmügülsüm28 Nisan 2018 16:12

  Bu etamin seccade modelini çok beğendim. Farklı mat renk etaminler üzerinde harika işlenebilir. Özellikle motifler çok hoşuna gitti. Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!