Keçe Süslemesi Seccade Modeli

yeni seccade modelleri

Bugün sizler için hazırladığımız yepyeni ve çok farklı bir keçe işi seccade modeliyle devam ediyoruz hanımlar. Şimdiye kadar keçeden kapı süsleri, keçe runner modelleri bir çok el işi modelleri gördük ve farklı bir el işi olması için bizde keçeden seccade modeli yaptık. Keçe kullanılarak yapılan lale motifleri hem çok kolay hemde gerçekten harika görünüyor. Yepyeni el işi modelleri ve daha fazla örnek modelleri için bizi takip etmeye devam edin.

"Keçe Süslemesi Seccade Modeli" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "seccade modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

ilginizi çekebilir...

4 yorum

Çok sanatsal bir model olmuş. El işi ararken buldum burayı. Böyle farklı bir örnekle karşılaşmayı beklemiyordum açıkçası. Etamin seccade modelleriniz çok güzel görünüyor. Çeyizlik el işi sitenizi twitterda takibe aldım. Yeni modellerinizi merak ediyorum. Bursa'dan sevgilerle.

Etamin seccade modelleri arıyordum. Bu modeli görünce kararsız kaldım.

En işi modelleri siteniz çok güzel. Telefonda da bilgisayarda da çok hızlı. Ama ben sürekli telefondan girdiğim için mobil sitenizi daha çok kullanıyorum. Böyle yerli, hızlı, stabil sitelerin artması lazım. Başarılar dilerim.

avatar
Dantelci Hanım

Keçe süslemesi seccade için çok iyi bir fikir olmuş. El işleriniz çok güzel.

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!