Tığ işi Pul Oyası Süsleme Örneği 255

el işleri tığ oyası pul örneği

En güzel el işlerine yer verdiğimiz el işi blogumuzda, mavi renkli tülbent kenarına pul oyalarını işlediğimiz bu güzelim örnek bizi neredeyse hiç uğraştırmadı desek yeridir. Mavi rengi ile her ne kadar canlı ve parlak gibi dursa da, aslında değil. Oldukça mat bir el işi örneğidir ve sırıtmaz. Tığ ile yapılan bu el işi örneğimiz için çok güzel çiçek pullar kullandık. Diğer el işi tığ oyası modellerine göre, daha kolay ve hem de çok şık bir el işi modelidir. Ayrıca el işimizin yapılışında zincir çektik. Daha sonra tığ üzeri alarak dolgu yaptık. Üst kısmına ise, pullar tutturularak tamamlanır.

Tığ kullanarak yaptığımız, bu tığ işi pul oyası mavi renkli tülbent kenarı süsleme örneğini umarım beğenmişsinizdir. Bir sonraki el işi örneğinde görüşmek üzere...

1/Konu hakkında ne düşünüyorsun?

  1. Şeyma21.7.16

    Sene 2016 bunlarla hala uğraşan var mı diyordum. Çok güzel görünüyorlar ama uğraşmak zor geliyor. El işi yapan bayanlara imreniyorum doğrusu. Şu canım oya modellerinizde nd emekler saklı. Her el işi için yapılış videoları da koysanız çok daha güzel olur. Ama bu haliyle bile güzel olmuş. Elinize sağlık.

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski