Salon Takımı Dantel Örneği 263

salon takımı dantel modelleri

El işi dantel modellerinin önemli bir bölümünü oluşturan salon takımı için güzel bir dantel örneğidir. Oturma odalarınız için hazırladığımız güzel dantel modelleri devam ediyoruz hanımlar. Kolay ve çok şık bir dantel modeli olan bu salon takımı dantel modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu salon takımı dantel modelinin yapılışı, zincir çekilir, tığ üzeri alınırken oldukça dikkatli olmanız gerekir. Daha sonra sıkı iğne yapılır. Yepyeni el işi modelleri ve daha fazla örnek modelleri için bizi takip etmeye devam edin.

3/Konu hakkında ne düşünüyorsun?

 1. Çiğdem7.7.16

  Ablacım ne güzel el işlerin var öyle. Hepsi birbirinden güzel. Bu dantel modellerine elim pek yatkın değil. Ama yine de bakmadan geçemiyor insan. Yeni el işi modellerin için takipçinim. Selamlar.

  YanıtlayınSil
 2. Dantel Dünyası21.7.16

  Dantel el işlerinizi beğenerek takip ediyorum. Masa örtüsü ve tepsi örtüsü dantel modellerine ağırlık vermeniz iyi olmuş. Hem konuların altındaki videolar da, el işi fotoğraflarına nazaran daha iyi. Elinize sağlık.

  YanıtlayınSil
 3. Dantel modelleri diye aradığımda ilk sırada bu çıktı. Lakin fotoğrafı göremedim. Videodaki 3 nolu fotoğraf işime yaradı. Elinize sağlık çok güzel olmuş.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski