Salon Takımı Dantel Örneği 263

salon takımı dantel modelleri

El işi dantel modellerinin önemli bir bölümünü oluşturan salon takımı için güzel bir dantel örneğidir. Oturma odalarınız için hazırladığımız güzel dantel modelleri devam ediyoruz hanımlar. Kolay ve çok şık bir dantel modeli olan bu salon takımı dantel modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu salon takımı dantel modelinin yapılışı, zincir çekilir, tığ üzeri alınırken oldukça dikkatli olmanız gerekir. Daha sonra sıkı iğne yapılır. Yepyeni el işi modelleri ve daha fazla örnek modelleri için bizi takip etmeye devam edin.

"Salon Takımı Dantel Örneği 263" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "dantel modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

2 yorum :

  1. Ablacım ne güzel el işlerin var öyle. Hepsi birbirinden güzel. Bu dantel modellerine elim pek yatkın değil. Ama yine de bakmadan geçemiyor insan. Yeni el işi modellerin için takipçinim. Selamlar.

    YanıtlaSil
  2. Dantel Dünyası21 Temmuz 2016 02:41

    Dantel el işlerinizi beğenerek takip ediyorum. Masa örtüsü ve tepsi örtüsü dantel modellerine ağırlık vermeniz iyi olmuş. Hem konuların altındaki videolar da, el işi fotoğraflarına nazaran daha iyi. Elinize sağlık.

    YanıtlaSil

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!