Muhabbet Kuşu Maviş Ele Alışırsa

muhabbet kuşları sesleri

Muhabbet kuşu, diğer kuşlar arasında insana en kolay alışabilen kuş türüdür. Gerçekten de muhabbet kuşları, sabırla ilgilenildiği vakit, evcilleşebiliyor. İlk aylarda sadece parmağa gelip giden muhabbet kuşu maviş, zamanla tam bir oyuncu oldu. Biz bu videoyu çektiğimizde, her ne kadar keyfi olmasa da, ortaya güzel kareler çıktı.

Muhabbet kuşları, sesleri ve ötüşüyle harika hayvanlardan bir türdür. Gerçi biz şu sıralar sultan papağanları ile birlikte bakıyoruz. Şu ana kadar herhangi bir sorun da yaşatmadılar. Gayet iyi anlaşıyorlar. Sultan papağanları, muhabbet kuşları ile birlikte yaşar mı? Diye soracak olursanız evet kuşlarınıza birlikte bakabilirsiniz.

"Muhabbet Kuşu Maviş Ele Alışırsa" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "guncel konular" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

1 yorum :

  1. Bizim kuş yiyo içiyo başka bi numarası yok. Böyle kuşları görünce şaşırıyorum. Nasıl bu hale geliyor, nasıl eğitiyorsunuz bu kuşları hayret bişey.

    YanıtlaSil

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!