Çiçek Motifli Etamin Seccade 259

seccade modelleri

En güzel el işleri için güzel bir seccade modeli daha yaptık hanımlar. Bu el işi videomuzda yeni etamin kumaşımız üstüne işlediğimiz, büyük çiçek motifleri, seccademizi harika bir görünüme kavuşturdu. El işi seccade modellerinde etamin tekniği, en sık kullandığımız tekniktir. Yapılışı kolay olmakla birlikte çokta güzel bir seccade örneği ortaya çıktı.

Seccade modelimizin yapılışını tarif edecek olursak, çiçek ve yaprakları işlerken etamin karelerini 2 kare olarak işlenir. Bu nedenle etamin seccade örneği oldukça kısa sürede tamamlanmış oluyor. Kesinlikle seccade işleyen kişiyi yormuyor. Sizlerde bu seccade modelinden işleyip, üzerinde huzurla namaz kılabilirsiniz.

"Çiçek Motifli Etamin Seccade 259" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "seccade modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

3 yorum :

  1. Seccadeleriniz çok güzel ellerinize sağlık. Motif süslemeli seccade modellerinize bayıldım. İlk fırsatta bu seccade örneğini biraz doğaçlayarak ben de işleyeceğim.

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel el işi modelleri bunlar. Etamin seccade işlemek için el işi arıyordum. Çok iyi oldu. El işi sitenizi takip ediyorum. Elinize sağlık

    YanıtlaSil
  3. Yeni bir el işi etamin seccade işleyeceğim. Bu el işi secadde örneği, etamin seccade işlemek isteyenlere güzel örnek olmuş. Elinize sağlık.

    YanıtlaSil

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!