Çiçek Motifli Etamin Seccade 259

seccade modelleri

En güzel el işleri için güzel bir seccade modeli daha yaptık hanımlar. Bu el işi videomuzda yeni etamin kumaşımız üstüne işlediğimiz, büyük çiçek motifleri, seccademizi harika bir görünüme kavuşturdu. El işi seccade modellerinde etamin tekniği, en sık kullandığımız tekniktir. Yapılışı kolay olmakla birlikte çokta güzel bir seccade örneği ortaya çıktı.

Seccade modelimizin yapılışını tarif edecek olursak, çiçek ve yaprakları işlerken etamin karelerini 2 kare olarak işlenir. Bu nedenle etamin seccade örneği oldukça kısa sürede tamamlanmış oluyor. Kesinlikle seccade işleyen kişiyi yormuyor. Sizlerde bu seccade modelinden işleyip, üzerinde huzurla namaz kılabilirsiniz.

3/Konu hakkında ne düşünüyorsun?

 1. Pınar5.7.16

  Seccadeleriniz çok güzel ellerinize sağlık. Motif süslemeli seccade modellerinize bayıldım. İlk fırsatta bu seccade örneğini biraz doğaçlayarak ben de işleyeceğim.

  YanıtlayınSil
 2. El işi11.7.16

  Çok güzel el işi modelleri bunlar. Etamin seccade işlemek için el işi arıyordum. Çok iyi oldu. El işi sitenizi takip ediyorum. Elinize sağlık

  YanıtlayınSil
 3. Feyza19.7.16

  Yeni bir el işi etamin seccade işleyeceğim. Bu el işi secadde örneği, etamin seccade işlemek isteyenlere güzel örnek olmuş. Elinize sağlık.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski