Yeni Model Tığ Oyası Örneği 300

yeni moda oya modelleri

Tığ oyası örneklerinden lale modeli nasıl yapılır? Dolgu, zincir ve örümcekten oluşur. İlk önce alt zincir çekilir. Zincirin üstüne kutucuklar yapılır. Kutucuklar, 3 zincir ve 1 tığ üstü alınarak yapılır. Aynı zamanda örümcekler de yapılır. Örümceklerin üstüne tek tek lale motifleri oyalanır. 3 küçük çiçek ve 1 lale olarak bu oyamızı tasarladık.

How to Crochet Lace Pattern?

Fillers, chain and consists of spiders. Drawn first sub-chain. Are carried on the chain box. Boxes, 3 and 1 crochet chain is taking over. Spiders are also made at the same time. Spider linger on top of the single tulip motifs. 3 small flowers and have designed our first tulips this vote.

Birbirinden güzel iğne oyaları, tığ oyası, firkete oyaları ve şiş oya motifleri yöresel yazma tülbent kenarları ve el işi modelleri için youtube kanalımıza https://youtube.com/ceyizlikelisleri abone olabilir ve blogumuzu ziyaret edebilirsiniz.

"Yeni Model Tığ Oyası Örneği 300" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "oya modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

Hiç yorum yok

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!