Simli İple Şiş Oyası Örneği

şiş oyası modelleri

El işi modellerinde iğne oyası görünümünde şiş oyası nasıl yapılır? Tülbentin kenarı kıvırılır,simli iple altına küçük pıtırcıklar yapılarak bi yandanda şişle motif yapılır. Şiş ile yapılan kısım : 5 zincir çekilir, ip şişe geçirilip motif yapılır. Her motifin arasına 5 zincir çekilir ve tamamlanır.

How swelling resembling lace needlework? The edges of the cheesecloth curled, patterns made with a swollen hand, making small motifs under the silvery rope. Made with skewers parts: 5 chain is pulled, the rope is passed motif bottle is made. Each motif is drawn between the 5 and the chain is complete.

Birbirinden değişik şiş oyaları, iğne oyası, tığ oyaları ve firkete oya motifleri yöresel yazma kenarları ve el işi modelleri, tesettür giyim ve daha fazlası için youtube kanalımıza https://youtube.com/ceyizlikelisleri abone olabilir ve blogumuzu ziyaret edebilirsiniz.

"Simli İple Şiş Oyası Örneği" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "oya modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

Hiç yorum yok

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!