Kırmızı Tığ Oyası Örneği

tığ oyası modelleri

Kırmızı renkli tığ oyası örneği nasıl yapılır? İlk olarak tülbent kıvrılır, alt zincir çekilir. Daha sonra 7 veya 8 zincir çekilerek 1 örümcek yapılır. Tülbent 4 kenar uzunluğu kadar aynı işlem yapılır. Daha sonra üzerine farklı renkte bir iple üzerindeki motif yapılır. Daha sonra altına zincir çekilmiş tülbente dikilerek işlem tamamlanmış olur.

How red crochet lace pattern? First cheesecloth curls, pulled lower chain. Then pull chain 7 or 8 1 spider is made. 4 edge length of cheesecloth will be made up of the same process. Then the pattern is made with different colors on a rope. Then sewn onto the chain pulled cheesecloth under the operation is completed.

En güzel iğne oyası modelleri, tığ ve firkete oyaları, yeni moda şiş oyaları, farklı motifleri ile yöresel yazma tülbent kenarları ve el işi modelleri için youtube kanalımıza youtube.com/ceyizlikelisleri abone olabilir ve blogumuzu ziyaret edebilirsiniz.

"Kırmızı Tığ Oyası Örneği" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "oya modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

Hiç yorum yok

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!