Blog ve Youtube Kanal Sahiplerine Duyuru

Merhaba ben Rümeysa Osmanoğlu,

www.ceyizlikelisleri.com blogunun ve www.youtube.com/ceyizlikelisleri kanalının sahibiyim. Bu duyuru, orjinal içerik yükleyen ve kendi kitlesini oluşturmuş blog veya youtube kanal sahiplerine açık bir çağrıdır.

Son zamanlarda google arama motoru çeşitli güncellemeler yaptı. Bunlardan en önemlisi ve biz orjinal içerik sahiplerini ilgilendiren kısmı telif haklarıdır. Google güncellemesine göre, telif hakları artık çok daha katı politikalara sahip olacak.

Youtube dahil olmak üzere içeriğinin haklarını talep eden kullanıcılar, hem arama motorlarında hemde blogger alt yapısını kullanıyorlar ise, blog search ve varsa youtube sıralamalarında potansiyel olarak daha üst seviyede olacaktır.

İçeriğinin çalınmasını hazmedemeyen ve buna çözüm arayan blog sahiplerine telif hakkı konusunda dayanışma ve iş birliği öneriyorum. Eğer kabul ederseniz, bu iş birliğinde, karşılıklı olarak çalıntı yapılmış bir konu yada fotoğraf video gördüğünüzde bildirmeniz yeterli olacaktır.

Örnek olarak; bir youtube videosunun  00:30 - 00:35 saniyeleri arasında www.ceyizlikelisleri.com ibareli parçamız kalitesiz bir kanalda görüntülenmiş olabilir. Bu ve bunun gibi çalışmaları dmca aracılığı ile https://www.youtube.com/copyright_complaint_form adresinden telif hakkı bildirimi yapmamız için, bize içeriğin bulunduğu linki bilgi@ceyizlikelisleri.com e-posta adresimizden gönderebilirsiniz. Biz Çeyizlik Elişleri Elegance of Crafts ekibi olarak 24-48 saat arasında youtube ve google sıralamasından bu içeriğin kaldırılması için gereken bildirimi yapabiliriz.

Bunun sonucunda https://www.youtube.com/watch?v=CzSGneIoMq0 buradaki gibi içeriğimizi çalan kişinin yayınlamış olduğu video yada blog sayfa bağlantısı kaldırılacaktır.

Bu dayanışma çerçevesinde benzer olarak bize belirttiğiniz, blogunuzun adresini gördüğümüz her türlü fotoğraf yada video linkini sizinle paylaşabiliriz.

Bu dayanışma, biz orjinal içerik üreten kadınların çalışmalarını google üzerinde daha da itibarlı hale getireceğini bilmenizi isterim.

Bu işbirliğini kabul ediyorsanız, bize e-mail aracılığıyla yada bu sayfanın altında bulunan iletişim formunu doldurarak ulaşmanız yeterli olacaktır.
çeyizlik elişleri elegance of crafts youtube
Dijital Bin Yıl Telif Hakkı Yasası'nın getirdiği özgürlükten faydalanmanız dileğiyle.

İyi çalışmalar dilerim.

0/Konu hakkında ne düşünüyorsun?

Daha yeni Daha eski