9 Ağustos 2014 Cumartesi

10 Ağustos Milletin Adamı Seçiliyor!

Türkiye Cumhurbaşkanlığı seçimlerine saatler kaldı. 10 Ağustos'ta Türkiye, Milletin Adamı'nı seçiyor! Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekmeleddin İhsanoğlu ve Selahattin Demirtaş. Sonuçları heyecanla bekliyoruz ama yine de oy vermeden önce şunları bi düşünmekte fayda var!

recep tayyip erdoğan seçim

2003 ve 10 Ağustos 2014. Bu süreçte bir uçak düşünün. Bir dağa çarpmış, parçalara bölünmüş, enkazı etrafa dağılmış. Bu 11 yılda biz, milletçe, devletçe, hükümet ve başbakanın liderliğinde biz bu uçağı topladık. Uçağı pistin başına getirdik. Artık bu uçak kalkacak ve uçacak. Ama bu uçağın uçması için, kaptan pilot koltuğuna, bu parçaları toplayıp birleştiren halktan birinin oturması gerekiyor. 10 Ağustos, kaptan pilot koltuğuna, o uçağın içindekilerin kaderini çizecek, o koltuğa halkın içinden birinin oturtulacağı tarihtir.

Eski reklamlardan hatırlarsınız Sümerbank gibi öyle taa 33'ten gelecek biri değil. Çünkü öyle 33'lerden gelecek biri olsa, yine o uçağı yere çakacak, çünkü onların görevleri yıllardan beri hep oydu. Onlara göre bu uçağın uçmaması lazım. O küresel yapılar ve onların içindeki uzantılarının menfaati göre bu uçak, hiçbir şekilde bırakın uçmayı, parçalarıyla bile bütün olmamalıydı. Yine onlara göre derhal motorlarının sökülmesi lazımken, şimdi ise 11 yılda binbir zorluk ve engellemelerle bu uçak toparlandı. 2014 mart seçimlerinde motorları takıldı. 10 Ağustos tarihi ise bu uçağın kalkacağı şanlı bir gündür!

10 Ağustos yeni Türkiye'nin kaderinde son dönemece girilirken, 1699 yılında elimizden alınıp yere düşürülen bütün sancakların, Çankaya Köşkü'ne dikileceği gündür! Sadece Türk bayrağı değil, bütün sancakların! 10 Ağustos bu ülkenin insanlarının, Çankaya Köşkü'nü milletin evi yapacağı gündür! 11 yıllık bağımsızlık mücadelesi yeni başlıyor. Evet herşey şimdi yeniden başlıyor! Yeni Türkiye'de yeniden bir ekonomi kurulacak... Haydi Türkiye safını belli etme zamanı!

türkiye seçim zamanı recep tayyip erdoğan tayyip erdoğan meclis konuşmaları recep tayyip erdoğan wallpaper

ilginizi çekebilir

Son İzlenen El Işi Videosu

  • Yorumlar