Muhteşem Boncuk Oyaları 77

Rengarenk boncukların farklı tülbent kenarlarına işlenmesi, çok güzel boncuk oyaların meydana gelmesini sağladı. Beyaz boncuklar, her ne kadar klasik bir sadelik gibi görünse de, mor tülbent bezinin kenarlarında çok şık bir görünüme sahip olmuş. Mavi transparan papatya boncuklar ise, pembe uzun çubuk boncuklarla güzel bir his etkisi bırakıyor. Ve çimen yeşili tülbentimizin kenarına, mavi oyalarla işlenmiş, pembe dolgu boncuklar, uçlarında parlak yeşil top boncuklarla birlikte, harika bir uyum sağlamış. Birbirinden güzel 3 farklı boncuk oyası, Oyalar bölümümüze çok yakıştı. Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin hanımlar.

beyaz boncuk oyasi yesil tulbent ustune mavi renk boncuklara oyalar yesil tulbent boncuk oyalari muhtesem
"Muhteşem Boncuk Oyaları 77" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "oya modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

2 yorum :

  1. ikinci örnek altı zincir çekildikten sonra boncukları iğneyle dikilebilecek kolay ve güzel görünen bir örnek.elinize saglık.

    YanıtlaSil
  2. Boncuk örneğe değişik, canlı bir hava katıyor. özellikle canlı renkler kullanıldı mı bambaşka. bu örneklerde çok şık. iğneyle yapılacak kolaylıkta hemde.

    YanıtlaSil

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!