23 Mart 2013 Cumartesi

Zarif İğne Oyası Örneği 36

Tülbent üzerinde iğne oyalarına devam ediyoruz. 2013'ün Mart ayının son günlerinde sizlere yeni bir model sunmanın mutluluğu içindeyim. İletişim bölümünden bana mesaj bırakan ziyaretçilerime çok teşekkür ediyorum. Elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum. Açıkçası yolun başındayken bu kadar ilgi göreceğimi düşünmemiştim, çok teşekkür ederim. Yeni yeni ziyaretçilerimizde sürekli güncellenen web sitemizi sık kullanılanlar bölümüne ekleyeceklerini umut ederim. Yeşil ve beyaz. Bu iki rengi el islerinde kullanmak, gerçekten de diğer renklere göre çok başarılı sonuçlar veriyor. Zaten beyazın üzerine açık olmayan bir renk kullanılması (ki benim tercihim genelde siyahtır) çok güzel el işleri ortaya çıkarıyor. Pullu bir tülbent seçiminin üzerine işlediğim bu iğne oyasını, İstanbul'da ikamet ettiğim zamanlarda yapmıştım.

kolay iğne oyası modeli

İğne oyası örneğini yapmak gerçekten zordur. Kaçırmamanız gerekir ve doğaçlama yapmaya elverişli değildir. Her bayanın hayatında mutlaka iğne oyalarına ayırdığı bir yeri vardır. Günlük hayatta çok kullandığımız bu tülbentler, oldukça işimize yaramaktadır. Yeni yeni modellerle çeyiz sandığımızı süslemeye devam ederiz. Moda değişse bile bu el işlerinde oyaların yeri bir başka. Çok fazla değişiklik göstereceğini düşünmüyorum. Çünkü özümüzden geleni, geleceğimize yansıtıyoruz. Böylece hayatın akışına kopmadan devam ediyoruz. Diğer milletlerin kadınlarından bir farklı yanımızda bu olsa gerek. Bu soğuk kış gününde İstanbul beyaz örtüye bürünmüş durumda.

yeşik renk oya modelleri

Kar uzun bir zamandan sonra tekrar yüzünü göstermesi sevindirici. Kardan adam yapanlardan biri de benim. Sizde henüz kartopu oynamadıysanız bu haftaki bu kar yağışını fırsat bilin ve sakın kaçırmayın. Belki bir daha bu kadar güzel yağmaz. Aslında kış mevsimine özel el örgüsü atkı, bere ve şapka modellerini burada tanıtacağım. Zamanla çok daha fazla içerik ve çok daha güzel bir site olacağımızı düşünüyorum. Soğuk havalarda sıkı giyinmeyi ve bitki çaylarını daha sık tüketmeyi ihmal etmeyin. Tam da hasta olma havası. Aman kendinize dikkat edin, sağlığınızı koruyun. Sevdiklerinizle keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle.


ilginizi çekebilir

Son İzlenen El Işi Videosu

  • Yorumlar