Sarmaşık Masa Örtüsü Dantel

Merhaba hanımlar... Sıra diğer örneğimiz olan Sarmaşık Masa örtüsünde. Bu örneği bitirene kadar canım çıkmıştı. Ancak sizlerle paylaşmak, fotoğrafını çek, kırp, montajla derken sadece on dakika sürdü. "Taze güne, taze fikirle başla. Her gün yeni bir gündür. Her yeni güne, yeni modeller sunarak başlamak benim için eşsiz bir duygu olacak. Fikirlerimizi gökyüzüne bırakmışız yine. Tatlı bir söyleşidir bu. Sizin yeni günlerinizde neler var hanımlar? Çeyizlik el işleri sitemizde gösterime sunduğum tüm el işi ve örnekler en iyi malzeme kullanılarak, muazzam emek harcanmıştır. Sandıklarınızdaki el iş örneklerini kendinizi tanıtan bir yazı ile iletişim bölümünden bize ulaşarak gönderebilirsiniz.

yeni tasarım dantel modelleri

Sizlerinde şahsınızı burada tanıtarak evde yaptığınız bu güzeller güzeli el işlerini gösterime sunmaktan mutluluk duyarız. Bizi takip etmeye devam edin güzel ülkemin hamarat kadınları. Hamarat bir kadın olmanın altın kuralı çok fazla ev işi yapmak yada çok çalışmak değildir. Doğru zamanda doğru şeyi yaparsanız olumlu sonuç alırsınız. Misal, size ilham kaynağı olan ne varsa onu belirleyin ve onu hedef olarak seçin. Metanetli olun, konu el işi olunca başarıya ulaşmayan kadın yoktur. Anadolu'da bunun örnekleri milyonları aşmakta. Sayıları her geçen gün artan, üretmeyi ve içindeki güzellikleri etrafına, yaşam alanlarına yansıtmayı arzu eden ve bunu başaran kadınlardan biri de siz misiniz? İşte burası doğru yer!

sarmaşık masa örtüsü dantel modelleri

Sizlere ilham kaynağı olmak için buradayız. Yepyeni el emeği dantel modelinden örgülere, şapkalara ve hatta giyim ürünlerine kadar hepsi el yapımı modeller sizin için bu alanda. Daha iyisini sizlerde yapabilirsiniz ve hatta içimizde yapanlarımız da vardır. Takdir ediyorum ki, bu yurdum insanı için muazzam bir öneme sahip. Çok daha iyisini başarmak için, bir sonraki el işi örneğimizde görüşmek dileğiyle...

0/Konu hakkında ne düşünüyorsun?

Daha yeni Daha eski