27 Mart 2013 Çarşamba

Etamin Seccade İşlemesi 10

Bir seccade örneği ile daha karşınızdayım. Namaz kılmak için kullandığımız bu güzeller güzeli seccadelerimizi özenle işleriz. Namazlık modellerimi umarım beğeniyorsunuzdur. Kendinize ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, muhteşem seccade örneklerinden birini seçip, işlemeye başlamalısınız derim. Yeni bir seccade işlemeye niyetiniz varsa, bunu ertelemeden hemen başlamanızı tavsiye ederim. Yeşil, mor, sarı renkleri bu seccade örneğinde işlemeleriyle süslemek.. Sizlerde sevdiğiniz renkleri kendi örneğinizde işleyebilir ve uzun seneler kullanabilirsiniz. Evliyseniz eşiniz ve çoluk çocuğunuzla yada ailecek her bir bireyin bir seccadesi olmalı. Herkese yeni bir seccade! Öyle bir zamandayız ki, bugün her zamankinden daha çok, vatanının ve milletinin değerlerine, ilkelerine, tarihten gelen değerlerine sahip çıkan bir nesil yetiştirmeliyiz.

en yeni seccade ve namazlık modelleri

Hoşgörü ve sevginin kaynağı islam dininin tüm emir ve yasaklarını yerine getirmeliyiz. Allah'a karşı kulluk görevimizi yerine getirmeli, namazı vaktinde kılmalı ve aslında tüm bu şartların insan hayatı için gerekli olduğunu, islam dininin şartlarını hayatımızda gerçekleştirdikçe huzur ve mutluluğa erişeceğimizi görmeliyiz. Hastalıklarımıza şifa ararken, dua kapısından rabbimize yönelmeli ve ondan istemeliyiz. Mal, mülk, zenginlik, eğitim, şifa ve aklınıza gelebilecek her türlü isteğin yanında Allah'ın rızasını istemek, çok daha karlı olacaktır. Yaşadığınız hayata anlam katmak için, şimdi karar vermek, en uygun zaman olacaktır. Yarın, çok geç olabilir. Bugünlerde mevsimin gerekliliği sebebiyle Anadolu'ya lapa lapa kar yağıyor. Kış mevsimi soğuk ve sert bir şekilde kendisini hissettiriyor.

etamin işlemesi seccade nasıl yapılır

Hasta olmamak için kendinize çok dikkat edin. Ezan sesinin duyulmadığı yerlerden, seccade örneği arayan ziyaretçilerimiz var. İstatistiklerde bunları görmek sevindirici. Yepyeni el işi örneklerini burada bulabilmeniz için çok daha fazla seccade örneğiyle karşınızda olacağım. İslam dininin bütün güzelliklerini yaşamanız dileğiyle. Yeni seccade modeliniz şimdiden hayırlı olsun. Nice namazlar kılmanız ve hayırlı bir kul olarak hayatınızı iyilik ve güzelliklerle yaşamanız dileğiyle.


ilginizi çekebilir

Son İzlenen El Işi Videosu

  • Yorumlar