Kırmızı Lif Örneği 12

Banyoların vazgeçilmez eşyalarından biri, lifler! Farklı türdeki lif modellerini sergilemeye başlamanın vakti gelmiştir. Herkesin kendine özel bir lifi olması gerektiğini burada hatırlatmakta fayda var. Zira banyo insani bir ihtiyaçtır. Ve bu gereksinimimizi karşılarken kullanacağımız bu basit ama işlevi büyük faydalı ürünler bizim için çok ama çok önemlilik arz etmektedir. Aile bireylerinin küçükten büyüğe, kendi renk ve tarzlarımızı yansıtacak lif modelleri işleyebiliriz. Bugün sizlere çok amaçlı bir lif modelini göstereceğim. Diğer modellerle karşılaştırıldığında daha yumuşak dokusuyla, kullanıcısına çok daha rahat bir banyo keyfi sunabilme özelliğine sahiptir. Her el işinde olduğu gibi, liflerde de kullanılan malzemenin kalitesi çok ama çok önemlidir. Uzun süreli kullanımdan tutunda, yumuşaklık hissine varana kadar bir çok yerde karşımıza çıkıyor kullanılan ipin kalitesi. Çocuklar için olan modelleri de sergileyeceğim elbette. Özellikle çocuk yaştan lif kullanımı alışkanlığı kazanılması, ilerde karşılaşılacak sorunları önlemeye yardımcı oluyor.

çeyizlik el işi lif nasıl yapılır

Annelerin bu konuda ne zorluklar yaşadığını yine biz kadınlar biliriz. Görsellik bizim için önemlidir. Bu yüzden, her işimizde mutlaka rahatlığın yanında, göze hitap etmesini de isteriz. Bu durumdan şu sonuç çıkabilir. Kadınlar, titiz varlıklardır. Evet gerçekten de kadın olmanın doğasında bu var. Bizi erkeklerden ayıran bir özelliğimizde budur. Abartısız modayı takip eder, alışveriş yapmayı sever, güncel kalmayı tercih ederiz. Bu da bizi hayata bağlar ve yaşamın tadına varmamızı sağlar. Elbette biz kadınlar, erkeklere göre daha duygusal varlıklarız. Zaman bunu tersine çevirmeye çalışsa bile, gen yapımız gereği bu her zaman böyle kalacaktır. Gelelim güzeller güzeli lif örneklerimize. Liflerin diğer bir adı da kese. Evet var mı kese atmak isteyen? Aşağıdaki örneğimizde lif iki kat olmak üzere modellenmiştir. Elimizi adeta bir eldiven gibi kesemizin içine sokup giydirdikten sonra, artık keselenmeye hazırız demektir.

lif motifleri nasıl yapılır

Bir diğer kullanım kolaylığı, el ölçünüze yakın işlediğiniz takdirde, siz istemediğinizde elinizden çabuk çıkmayacaktır. Hassas bir cildiniz mi var? O zaman daha yumuşacık bir ip seçeneği ile, lifinizi tarzınıza uygun bir renkte işlemeye başlayabilirsiniz. Duş almadan önce eğer bir keseniz yoksa bu model tam size göre! Tahriş olmasını önlemenin yanında, konforu da çabası! Biz kadınlar gerçekten de kullanım rahatlığı konusunda uzmanız. Bizi uzman yapan etken, zamanın getirdiği tecrübemiz. Daha ne olsun? Seçiminizi yapın ve rengarenk lif örneğinizi en geç iki gün içinde tamamlayın. Cıvıl cıvıl desenler oluşturacağınıza eminim. Kalbinizin güzelliğini yansıtan el işi örneklerinden bir modelin daha sonuna geldik. Bir sonraki örneğimizde görüşmek üzere.

0/Konu hakkında ne düşünüyorsun?

Daha yeni Daha eski