Süslemeli Etamin Seccade Modeli 26

etamin işleme seccade modeli

El işi etamin seccade modeli. Kenar süslemeleri ile etamin işlemeye başlayan kişiler için ideal bir örnektir. Etamin seccade, yapılış itibariyle çok keyifli ve kolay bir el işi türüdür. Bu örneğimizde koyu renkli bir etamin seccade örneğini inceliyoruz. Siyah ve beyaz renklerin itina ile işlendiği bu model, çok güzel süslemeli motiflere sahip. Çiçek süsleri ve sarkıtmaları ile göze hitap ediyor. Kadınların zaman zaman örnek ararken, görmeyi istediği sadeliği ve güzelliği bu etamin el işi seccade örneğimizde bulabilirsiniz. Yine 4 farklı fotoğraf ile detaylıca örnek çıkartabileceğiniz şekilde konumuzu tamamlıyorum. Çeyizlik El işleri Elegance of Crafts arayüzünü değiştirmesi sebebiyle yayınlarımızı peşi sıra yayınlayacağız.

Nerede olursan ol Allah'a karşı gelmekten sakın; yaptığın kötülüğün arkasından bir iyilik yap ki bu onu yok etsin. İnsanlara karşı güzel ahlâkın gereğine göre davran. ~ Tirmizî, İlm, 14.
"Süslemeli Etamin Seccade Modeli 26" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "seccade modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

Hiç yorum yok

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!