Yuvarlak Tepsi Örtüsü Dantel Modelleri 34

tepsi örtüsü dantel modelleri

El işi modelleri, yeni bir dantel örneğinde, tığ oyası ile tepsi örtüsü dantel yapılışı nasıl olur, hep birlikte görelim hanımlar. Zincir dolgularıyla ve sık işlemesiyle harika bir görünüme sahip olan, bu şık görünümlü tepsi örtüsü dantel örneğimiz, tam çeyiz sandığınıza layık.

Merkezden dışa doğru ilerledikçe örneğimizin güzelliği ortaya çıkmaya başlıyor. Ve tamamlandığında ise, merkezinde bir büyük halka çevresine on üç adet küçük halkanın birleştirilmesiyle, çok güzel tasarıma sahip bir tepsi örtüsü dantel örneğimiz olmuş oluyor. Aşağıda bu muhteşem el işi örneğimizi detaylıca inceleyebilirsiniz hanımlar...

İman, yetmiş küsür derecedir. En üstünü "Lâ ilâhe illallah (Allah'tan başka ilah yoktur)" sözüdür, en düşük derecesi de rahatsız edici bir şeyi yoldan kaldırmaktır. Haya da imandandır. ~ Buhârî, Îmân, 3; Müslim, Îmân, 57, 58.
"Yuvarlak Tepsi Örtüsü Dantel Modelleri 34" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "dantel modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

Hiç yorum yok

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!