İğne Oya Görünümlü Şiş Oyası

iğne oyası örneği logo tasarım

Kenar oyalarıyla doğunun zengin kültürünü batıyla buluşturan çizgilere sahip, mavisiyle insanın ruhunu ferahlatan, beyazıyla da saflığı, temizliği ve akıcılığı sembolize eden, muhteşem bir iğne oyası görünümlü şiş oyası örneği. Tesettür giyim de oya örneklerini benim gibi, sizde çok seviyorsanız, değişik tarz ve stillerde yeni moda oyaların peşindeyseniz, doğru yerdesiniz hanımlar. Ayrıca El işi modelleri, iğne oyası modelleri, tesettür giyim, tığ oyaları gibi aramaları da bulabilirsiniz. Geometrik şekilleri ustaca kullandıkça, ortaya mükemmel sonuçlar çıkıyor. Bunun dünyada da pek çok örneği var.

Anadolu en sanatlarından sonra, Brezilya ve hindistan el sanatlarından iğne oyaları ve şiş oyası modelleri benim favorim. Dünyayla aynı anda bu alanı takip etmek çok zevkli bir iş. Dans etmek kadar özgür birşey bu. Bir ressamın fırçasından çıkan sihirli bir dokunuş gibi. Doğaçlama yapmayı seviyorsanız ve ustaysanız, sizden daha özgürü yok! Anadolu'nun en ücra köşelerinde bile bu toprakların moriflerini gözlemlemiş biri olarak, bu kültürü korumamız gerektiğini düşünüyorum.

İnceliği ve zarafetin sembolü tülbentler, güzel giyinmeyi seven her kadına çok yakışacak. Renk uyumunu yakalamak ve doğru rengi belirlemek sizin elinizde! Çiçekli modeller de hoş olabilir. Yada göz alıcı desenleri sahip olan, ister sade, ister rengarenk harmoniyle bezenmiş harikulade el işleri... Bakalım yeni modeller nasıl olacak. Bir sonraki el işi örneğimde görüşmek üzere. Sevgiyle kalın...

Daha yeni Daha eski