Akıllı Yün Örgüsü Kazak Modeli

el işi örgü kazak modelleri

Hakiki yünden el örgüsü akıllı yün kazak örneği ile yeni bir el işi daha karşınızda. Çeyiz sandığımıza en güzel örgü modelleri eklemeye devam ediyorum hanımlar. Kış mevsiminin soğuk günlerinde sıcacık tutan, şık ve gösterişli muhteşem bir kazak modelidir.

Beden ölçüsünü ayarlamayı başardığınızda, bu kazağı giyen kişi, sizden daha iyi bir hediye asla alamaz. Sizde kazağı akıllı yünden örebilirsiniz. Örnek olarak 3 tane saç örgü kullandık. Kollarda reglan kol yapmayı tercih ettiğimiz için kol kısmına birde saç örgü ekledik. Boğaz kısmına fermuar kullanmayı uygun bulduk. Sizlerde zevkinize göre ister fermuarlı, isterseniz de düğme dikebilirsiniz.

Bu ilk yaptığımız kazaktı. İlk olduğu için biraz uğraştırdı ama tekniğini çözdükçe gayet güzel bir çalışma oldu. Sizlerde böyle bir kazak örmek istiyorsanız yünlerinizi, şişlerinizi şimdiden kışa hazırlayın. Akıllı yün örgüsü, örgü örnekleri ve kazak nasıl örülür gibi aramalar da bulabilirsiniz. Bir sonraki örnekte görüşmek üzere hanımlar.

Mü’minin başka hiç kimsede bulunmayan ilginç bir hali vardır; O'nun her işi hayırdır. Eğer bir genişliğe (nimete) kavuşursa şükreder ve bu onun için bir hayır olur. Eğer bir darlığa (musibete) uğrarsa sabreder ve bu da onun için bir hayır olur. ~ Müslim, Zühd, 64; Dârim”, Rikâk, 61.
"Akıllı Yün Örgüsü Kazak Modeli" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "orgu modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

Hiç yorum yok

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!