Rengarenk Pullu İğne Oyası

Sabahın erken saatlerinde kalkıp yeni bir güne yepyeni bir örnek yayınlamak için fotoğraf çekimi, montaj ve diğer hazırlıkları yaptıktan sonra gün bitiminde bu konuyu yayına hazır hale getirmek. Çeyizlik el işi blogumuzu takip ettiğiniz için teşekkür ederiz! Bu örneğimizde renkleriyle dikkatleri üzerine çeken pullu iğne oyası modelini inceliyoruz. Yine farklı ve detaylı açılardan tüm ayrıntılarıyla örneğimiz karşımızda! Bir sonraki el işini de incelemeyi ihmal etmeyin hanımlar.

pullu tulbent oyasi ornegi el isi tulbent oyasi ornegi pullu boncuk oyalari ceyizlik ornekler boncuk oyasi el isi igne tig firkete head covering lace tulbentler
"Rengarenk Pullu İğne Oyası" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "oya modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

1 yorum :

  1. pulla yapılmış güzel bir örnek. ama bunu yaparken pulların hepsini önceden ipe gecirerek mi yoksa oyayı yaparken pulları tek tek takarak mı yaptınız. cevaplarsanız sevirim nuray hanım.

    YanıtlaSil

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!