Havlu Kenarı Dantel Örneği 8

Sevgili hanımlar bugün sizlere havlu kenarı dantellerimden bir tanesini paylaşıyorum. Havlularımız her zaman kullanmamız gereken eşyalarımızdandır. Gerek lavaboda gerek mutfakta. Her zaman elimizin altında mutlaka havlu olmalıdır ve herkesin havlusu kendisine özel olmalıdır. Sağlık ve hijyen açısından da bu çok önemlidir. Bu havlu kenarı danteli gördüğünüz gibi hem kolay hemde zarif bir örnektir. Yapılışını rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Çünkü sizlerin rahatça örneği çıkartabilmeniz için yakın çekimler yapıyorum. Zincir sayılarını, tığ üstlerini rahatça görmeniz mümkün.

havlu kenarlari 8

Peygamber Efendimizin (s.a.s) sünneti olan hediyeleşmenin lezzetini sizlerde tatmak istemez misiniz? Hem Peygamber Efendimizin (s.a.v) sünnetini uygulamış olacaksınız ve sünneti uyguladığınız için 100 şehit sevabı kazanacaksınız, hemde bir insanı sevindirip, gönlünü almış olacaksınız. Haydi hanımlar ipleri, tığları elimize alalım. Örneği çıkartmaya başlayalım ve Peygamber Efendimizin (sav) ruhuna 1 elham 3 ihlas okuyalım. Allah´a emanet olun. Bir sonraki örnekte görüşmek üzere...

havlu kenar dantelleri el isi havlu kenari dantel ornegi
"Havlu Kenarı Dantel Örneği 8" paylaşmak ister misin? ツ
Dilerseniz "havlu kenari ornekleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu