Haroşa Kırmızı Patik Örneği

haroşa örgü tekniği

Haroşa nedir? Bugün sizlere haroşa örgü tekniği ile ördüğüm güzel bir patik örneğini sunacağım hanımlar. Yapılışı zor gibi görünebilir, lakin başlandıktan sonra çok zevkli bir örgü örneğidir. Detaylı incelemeniz için, farklı geniş açılardan fotoğraflar ekledim. Anadolu'ya has bu el örgüsü yün işleme sanatları olan yün örgü patiklerin, geniş kitlelerce de beğenildiğine şahit olabilirsiniz. Aşağıda hem haroşa örgü tekniğini, hem de bu teknik ile ne kadar güzel bir model oluşturduğumu detaylıca inceleyebilirsiniz. Nette "booties models, patik örnekleri, yün patikler" şeklinde aramaları da mevcuttur. Bir sonraki el işi örneğinde görüşmek üzere...

Hiç şüphe yok ki doğruluk iyiliğe götürür. İyilik de cennete götürür. Kişi doğru söyleye söyleye Allah katında sıddîk (doğru sözlü) diye yazılır. Yalancılık kötüye götürür. Kötülük de cehenneme götürür. Kişi yalan söyleye söyleye Allah katında kezzâb (çok yalancı) diye yazılır. ~ Buhârî, Edeb, 69; Müslim, Birr, 103, 104.
"Haroşa Kırmızı Patik Örneği" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "patik modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

Hiç yorum yok

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!