Fıstık Yeşili Muhteşem Masa Örtüsü Dantel Modeli

muhteşem dantel modelleri

Merhaba el işi seven hanımlar! Bugün gerçekten de çok güzel bir el işi masa örtüsü örneğiyle karşınızdayım hanımlar. Muhteşem şifreleri, işleme detay örnekleri, yapılış süresi, zorluğu ve sabır ölçen ayrıntılarıyla bu masa örtüsü dantel modeli gerçekten bir harika. Beyaz rengin, fıstık yeşili ile uyumu, desenlerin arasında görkemli bir şölene dönüşmüş durumda. Bu harika örneği iki farklı açıdan inceleyelim hanımlar...

Yeni Birbirinden değişik kolay dantel örneklerinin yapılışı: Bu videoya elimden geldiğince değişik örneklerden oluşan dantelleri bir arada görmeniz için video haline getirdik... Hepsi birbirinden güzel ve kullanışlı dantel örnekleridir. Bu danteller tığ ile yapılır. Yapılışlarında zincir, tığ üzeri, dolgu, örümcek ve sıkı iğne teknikleri kullanılarak oyalanırlar.

Birbirinden güzel çeyizlik el işleri, iğne oyaları, tığ oyası, el işi firkete oyaları ve şiş oya motifleri, yöresel yazma tülbent kenarları ve el işi modelleri örgü örnekleri ve daha birçok model için blogumuzu ziyaret edebilirsiniz.

0/Konu hakkında ne düşünüyorsun?

Daha yeni Daha eski