Çilek Tepsi Örtüsü Dantel Örneği

dantel tepsi örtüsü modeli

Merhaba hanımlar. Bugün size hem görüntüsü hem de örmesi çok zevkli çilek tepsi örtüsü dantel modelini sunuyorum. Sayılarını bile rahatça sayıp yapabilmeniz için çok yakın çekim yaptım. 2 zincir, trabzan ve sıkı iğneden oluşan bu örtüyü sizde çok severek ve beğenerek öreceksiniz. Ortadan başlayarak yapılan bu örtüyü çeyizinize güzel bir örtü katma zevkini yaşayacak yaparken de elinizden bırakamayacaksınız. Tepsi örtüsünü örerken 60 numara naylon ip kullanmanızı öneririm. Hem naylon iple örülen dantelleri bir kere ütülüyorsunuz bir daha ömür boyu ütü istemiyor. En büyük rahatlığı yıkayıp sermeniz olacaktır. Tepsi örtüleri genellikle beyaz oluyor hem daha kibar duruyor hem de daha gösterişli. Crochet pattern lace ve lace patterns aramaları ile dünyada diğer dantel modellerine ulaşabilirsiniz. İyi günlerde kullanın, örtü eskisin siz eskimeyin inşallah.

Hz. Ebu Hureyre (r.a.) anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Allah Teâla Hazretleri şöyle ferman buyurdu: "Kim benim veli kuluma düşmanlık ederse ben de ona harp ilan ederim. Kulumu bana yaklaştıran şeyler arasında en çok hoşuma gideni, ona farz kıldığım ayni veya kifaye şeyleri eda etmesidir. Kulum bana nafile ibadetlerle yaklaşmaya devam eder, sonunda sevgime erer. Onu bir sevdim mi artık ben onun işittiği kulağı, gördüğü güzü, tuttuğu eli, yürüdüğü ayağı aklettiği kalbi, konuştuğu dili olurum. Benden birşey isteyince onu veririm, benden sığınma talep etti mi onu himayeme alır, korurum. Ben yapacağım bir şeyde, mü'min kulumun ruhunu kabzetmedeki tereddüdüm kadar hiç tereddüte düşmedim: O ölümü sevmez, ben de onun sevmediği şeyi sevmem." ~ Buhari, Rikak 38.
dantel modelleri şık tasarım dantel tepsi örtüsü dantel tepsi örtüsü motifleri
"Çilek Tepsi Örtüsü Dantel Örneği" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "dantel modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

Hiç yorum yok

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!