Çiçek Bahçesi Etamin Seccade Modeli

etamin seccade modelleri

Merhaba el işi seven hanımlar. Şimdi size renkli ve zarif, benim çok beğendiğim ve yeğenime işlediğim çeyizini sererken en önlerde gösterdiğimiz el işi seccade örneği. Bunda hakikaten göz nuru var. Değişik renkli güller, yeşil yapraklar ve ulvi duygular içinde namazınızı eda ederken aklımızın, gözümüzün, elimizin, vücudumuzun bütün azalarının nasıl kusursuz bir şekilde yaratıldığını bir kez daha düşünüyor insan. Şükürler ediyor Rabbine ve müslüman olmanın gururunu yaşıyor. Misafirleriniz onlara sevgiyle sereceğiniz bu etamin seccadede namaz kılarken huzur bulacaklar ve dualarını eminim daha içten yapacaklar. Dinimizin direği olan namaz da başkalarının dualarında yer almanın ne kadar önemli olduğu sizlerde tahmin edersiniz. Güzellikler içinde hayırlı ibadetler yapalım inşaallah. Allah tüm müslümanlara hacı olmayı nasip etsin. Rabbimize layık bir kul olabilmeyi nasip etsin inşaallah. Yakından çekilen örneğin sayılarını rahatlıkla sayabilir ve yapabilirsiniz. 8 numaralı ip kullanmanızı öneririm. Seccadenin kenarlarına harç dikebilir, oya yapabilir ya da piko yaptırabilirsiniz. Ayrıca etamin seccade modelleri, el işleri, seccade işleme, seccade örnekleri gibi aramalar bulunmakta. Bir sonra ki seccade örneğinde görüşmek üzere hanımlar. Allah'a emanet olun.

Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir. ~ Tirmizî, İlm, 14.
"Çiçek Bahçesi Etamin Seccade Modeli" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "seccade modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

5 yorum :

 1. SERPİL OKUMUŞ20 Ekim 2012 13:47

  Seccade örneğini çok beğendim.hem güzel hemde ağır bir örnek.her çeyizde böyle en az bir tane ağır bir seccade örneği olmalı.yapanın ellerine sağlık.

  YanıtlaSil
 2. merhabalar Malatya dan yazıyorum, seccade modeli çok güzel çok beğendim, sizden rica etsem modeli pembe yerininde fotoğrafı çekip koyarsanız sevinirim, teşekkürler, Malatya dan selamlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Konu güncellenmiştir, yorumunuz için teşekkürler.

   Sil
 3. seccadenin tümünü yakından çekip gönderebilir misiniz lütfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Çiçek bahçesi etamin seccade modeli için ilk 2 fotoğraf modelin tamamını göstermektedir. Blog içerisindeki fotoğrafların boyutları 960 piksel çözünürlüktedir. 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip video konu içerisine eklenmiştir. Tam ekran izlediğiniz takdirde istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

   İlginiz için teşekkürler.

   Sil

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!