Havlu Kenarı Kelebek Dantel Örneği

dantel modelleri

Havlu süsleme modelleri, havlu kenarı örnekleri towel pattern gibi konuları dikkate alarak çeşitli el işleri ile karşınızda olmaya devam ediyoruz. Pembe renkli kelebekler ile süslenmiş, çeyizlik havlu kenarı danteli yeni bir konudan merhaba hanımlar. Bu örneğin yapılış süresi kişiden kişiye değişir. Tabi ki el becerinize bağlı olarak değişir. Boncukları ve beyaz pembe rengiyle havlularınızı süsleyebileceğiniz nefis bir tarzda havlu örneğidir. Siz kelebekleri farklı renklerde de yapabilirsiniz. Hepsi birbirinden değişik ve güzel durur. Yalnız beyaz inci boncuk koymayı unutmayın. Kenar örneğinizin desenlerini ayarlamak göründüğünden çok daha kolaydır. Sıralı kelebekler çok güzel duruyor değil mi? Mutlaka sizde düşüncelerinizi belirtin, beğenip beğenmediğinizi bilmek isterim. Veya daha ne gibi motifler eklenebilir? Benimle paylaşırsanız sevinirim hanımlar, bir sonraki el işimizde görüşmek üzere...

Ebu Hureyre (r.a.) anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: Allah'ın hataları silmeye ve dereceleri yükseltmeye vesile kıldığı şeyleri size söyleyeyim mi? Evet, ey Allah'ın Resulü, söyleyin! dediler. Bunun üzerine saydı:Zahmetine rağmen abdesti tam almak. Mescide çok adım atmak. Bir namazdan sonra diğer namazı beklemek. İşte bu ribâttır. İşte bu ribâttır. İşte bu ribâttır. ~ Müslim, Tahâret 41, (251); Muvatta, Sefer 55, (1,161); Tirmizi, Tahâret 39, (52); Nesâi, Tahâret 106.
"Havlu Kenarı Kelebek Dantel Örneği" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "havlu kenari ornekleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

Hiç yorum yok

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!