Kalp Desenli Yastık Dantel Örneği

yatak odası dantel modelleri

Merhaba hanımlar. Bugün kalp desenli dantel yastık örneği ile devam ediyoruz. Dantele baktığımızda kolay gibi görünüyor. Yakın çekimde yaptım. Sayılarını rahatlıkla görebilirsiniz. Kenar motifleri de çok güzel duruyor. Ortadaki kalpte çok tatlı olmuş. Zannedersem 50 numara çapa ip kullanmıştı. Hem güzel hem de zarif bir görünüme sahip. Sizlerde sevdiklerinize, evlenecek olan genç kızlara böyle güzel hediyeler yapmak istemez misiniz? Bence kalp desenli yastık örneği güzel bir seçim. İsterseniz örneği inceleyin ve karar verin.

Kalpli dantel yastık örneğinin yapılışı: Bu dantel oyası tığ ile yapılır. Zincir, dolgu ve tığ üstü yapılarak örülür. Ortasındaki gül motifini sayarak ve dikkatli bir şekilde sayılarına uygun örülmelidir. Bu yastık bebek mevlitlerin de yada çocukların sünnet cemiyetlerinde altınların takılması için kullanılabilecek şık bir dantel yastık örneğidir.

Birbirinden güzel iğne oyaları, tığ oyası, firkete oyaları ve şiş oya motifleri yöresel yazma tülbent kenarları ve el işi modelleri için youtube kanalımıza abone olabilir ve blogumuzu ziyaret edebilirsiniz. Bir sonraki örnekte görüşmek üzere...

0/Konu hakkında ne düşünüyorsun?

Daha yeni Daha eski