İnci Düğmeli Pembe Bebek Yeleği

Bugün beğenilerinize sunduğum bir inci düğmeleri olan çok güzel bir bebek yeleği... Sayması, yapılması kolay ve çok şık. Bu yeleği yavrunuza yaparken yüzünüzden gülümsemeniz eksik olmayacak. Tığ ile yapılan bu yelek, her ip aldığınızda zevkle ilerlediğinden çabucak bitecektir. Yelek boğazdan başlayıp etekten bitiyor. Sayıları rahatlıkla göreceksiniz. Bitirdikten sonra etek uçlarına tığ ile herhangi bir oya yapabilirsiniz ya da tuhafiyelerde satılan ince bir tülle de süsleyebilirsiniz. İlik açmanıza gerek yok. Çünkü örerken yapılmış olan delikleri ilik olarak kullanabileceksiniz. Düğme tiplerini inci düğme olacak şekilde seçtim. Bu yeleğe inci düğme daha çok yakışıyor. Bu yeleğin içte görülen beyaz kısımlarına ve kenarlarına simli ip kullandım. Sizlerde elinizde varsa fazla ipleri kullanarak masrafa girmeden bu yeleği yapıp yavrunuza ya da benim gibi torunlarınıza veya arkadaşlarınıza hediye olarak götürebilirsiniz. Sağlıklı günlerde, neşe içinde kullanmanız dileğiyle...

ceyizlik bebek yelegi
Ebu'd-Derdâ (r.a.) anlatıyor. "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kim namazı kılar, zekâtı verir ve Allah'a hiçbir şeyi şirk koşmadan ölürse, ona mağfiret etmek Allah üzerine bir hak olur. Hicret etse veya doğduğu yerde ölse de!" Dedik ki: "Ey Allah'ın Resûlü! Biz bunu halka anlatsak da sevinseler olmaz mı?" "Cennette yüz derece var. Her iki derece arasında arzla sema arasındaki kadar mesafe var. Allah onu kendi yolunda cihad edenlere hazırladı. Ben mü'minleri bindirebileceğim bir şey bulamamam sebebiyle onlar da bu yüzden cihada iştirak edemedikleri için benden geri kalmalarına üzülmeleri suretiyle mü'minlere meşakkat vermemiş olsaydım, hiçbir seriyyeden geri kalmaz, her birine iştirak ederdim. Ben cihad esnasında öldürülüp, sonra tekrar diriltilmeyi, tekrar öldürülmeyi isterim" buyurdular." ~ Nesai, Cihad 18, (6, 20).
inci dugmeli kiz bebek yelegi pink baby vest
"İnci Düğmeli Pembe Bebek Yeleği" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "orgu modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

Hiç yorum yok

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!