İğne Oyası Havlu Kenarı Danteli

yeni havlu kenarı modelleri

Bu iğne oyası havlu kenarı dantelimizde, havlu kenarı örnekleri kategorimizde beyaz rengin üzerine değişik bir tonda mavi rengi kullanmak, doğru bir seçim olduğu kanaatindeyim. İç içe geçmiş kenar oyaları havlu üzerinde çok şık duruyor. Çeyizin o saf, temiz duruşu, görüntüsüne de yansıyor. En güzel el işlerini burada toplamaya çalıştım. El sanatlarına verilen önemi bi kez de burada anlatmak istedim. Havlu örneği, yapılış itibariyle diğer el işlerinden biraz daha farklıdır.

Oyası, örneği, renk uyumu daha bir göz alıcı konumdadır. Kısaca tarif etmek gerekirse şunları söyleyebilirim. Bu havlu kenarı örneği hem tığ, hemde iğne oyası olarak yapılmıştır. Önce tığla örülüp daha sonra iğne oyaları yapılır. Kenar dantelinize değişik renklerde uygulayabilirsiniz. Değişik desenli kenar dantelleri havlunuza güzellik katacaktır. Bu örneği yapmak biraz itina istiyor. Ayrıca havlu kenari modelleri ve iğne oyası havlu örnekleri şeklinde aramaları da bulabilirsiniz. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun. Havlu kenarı iğne oyası örneğini değişik açılardan inceleyelim.

Müslüman müslümanın kardeşidir. Ona zulmetmez, onu düşmanına teslim etmez. Kim, mümin kardeşinin bir ihtiyacını giderirse Allah da onun bir ihtiyacını giderir. Kim müslümanı bir sıkıntıdan kurtarırsa, bu sebeple Allah da onu kıyamet günü sıkıntılarının birinden kurtarır. Kim bir müslümanın kusurunu örterse, Allah da Kıyamet günü onun kusurunu örter. ~ Buhârî, Mezâlim, 3; Müslim, Birr, 58
"İğne Oyası Havlu Kenarı Danteli" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "havlu kenari ornekleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

1 yorum :

  1. bu örneği çok beğendim,hem tığ hem iğne oyası birlikte bir arajman oluşturmuş.yapmak isterdim ama iğne oyası bilmiyorum bunu tığ la yapabilirmiyim acaba gerçekten harika nuray hanım.

    YanıtlaSil

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!