Muhteşem İğne Oyası Örneği

hobi blogu el işi modelleri

Bir iğne oyası ile daha el işi hobi blogumuza devam edelim yurdumun hamarat ev hanımları. İğne ve tığ oyalarını birlikte konuya alıyorum.

Tek bir kategoriden bütün tesettür giyim oya örneklerine rahatça ulaşabileceksiniz. Yöresel oya örnekleri, ayrıntısı arttıkça zorluk derecesi de o kadar artıyor. Bu oya modelimizde de çok fazla detay mevcut. Ancak görüntü itibariyle gerçekten albenisi çok yüksek. Yeşilin tonları ve kenar oyaların desenleri gerçekten göze hitap ediyor. Mutlaka çeyiz sandığınıza eklemeniz gereken bir model olduğunu düşünüyorum. Bir sonraki hobi blogu çeyizlik el işi örneğimizde görüşmek üzere...

İbnu Ömer radıyallahu anhümâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ı telbiye çekerken -bir rivayette mülebbiyen değil, mülebbiden demiştir- işittim şöyle diyordu: "Lebbeyk Allahümme lebbeyk. Lebbeyk lâ şerîke leke lebbeyk. İnne'l-hamde ve'nni'mete leke ve'l-mülk, lâ şerîke leke." Bu kelimelere başka ilâvede bulunmuyordu. ~ Buharî, Hacc 26, Libâs 89; Müslim, Hacc 19 (1184); Muvatta, Hacc 28, (1, 331-332); Tirmizî, Hacc 13, (825); Ebu Dâvud, Menâsik 27, (1812); Nesâî, Hacc, 54, (5,159-160).
"Muhteşem İğne Oyası Örneği" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "oya modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

Hiç yorum yok

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!