Süslemeli Yün Patik Modeli

Yeni bir patik örneğinden merhaba, el işi örneklerini seven ve takip eden yurdumun hamarat ev hanımları. Aşağıda detaylıca resimlerini inceleyebileceğiniz bu yün örgüsü patik modelimiz, süslü olduğu kadar ki eğer ölçüsünü ayarlayabilirseniz, bir o kadar güzel ve ayağınızın her yerini sıcacık tutabilen bir yün örgüsü patik modelidir. Anadolu'nun güzel yörelerinden Artvin yöremize ait çok tatlı bir işlemeye sahiptir. Göze hitap eder, çok kullanışlıdır, kaliteli yün ip kullanırsanız, bu modelden fazlasıyla verim alabilirsiniz. Arts and crafts, patik modelleri, knit patterns, best of crafts gibi aramaları da bulabilirsiniz. Bir sonraki el işi örneğinde görüşmek dileğiyle, şişinize nazar değmesin hanımlar, işlemeye devam.

el işi yün patik modelleri
Cebrâil bana komşu hakkında o kadar çok tavsiyede bulundu ki; Ben, Allah-ü Teala komşuyu komşuya mirasçı kılacak zannettim. ~ Buhârî, Edeb, 28;Müslim, Birr, 140, 141.
patik modelleri istanbul yoresel patik susleme modelleri
"Süslemeli Yün Patik Modeli" hakkında yorum yazmak ister misin?
Dilerseniz "patik modelleri" kategori bağlantısını, yer imlerinize ekleyerek, site içi hiyerarşisinde zaman harcamadan güncel konulara ulaşabilir yada sosyal medya hesabınızda imleyebilirsiniz.

Başka neler var?

Son İzlenen El Işi Videosu

Hiç yorum yok

Türkçe'nin doğru kullanıldığı, ilgili konu ile alakalı yorumlar öncelikli olarak yayınlanır.
Yorumlarınızda; <b>, <i>, <a> gibi temel Html etiketlerini kullanabilirsiniz.
Yorumlarınızda; Url adresi belirtirken lütfen başına http:// protokolünü koymayı unutmayın!